Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü

109,15 TL159,85 TL (-32%)

Mağaza : YuvanıKur

2 adet stokta

KARGO BEDAVA

Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü

SKU: yuvanikur_akel-bahce-koruma-ortusu Kategori: Etiket:
Kötüye Kullanımı Bildir

Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü

Bahçelerinizde, teraslarınızda, balkonlarınızda kimi zaman da depolarınızda yağış, nem, güneş ve aşırı ısı değişimi gibi mobilyalarınıza zarar verebilecek tüm dış etkenlerden pratik bir yöntem olan bahçe mobilya koruma örtüsüyle mobilyalarınızı koruyabilirsiniz. Kuş pisliklerinden ya da sokak hayvanlarının mobilyalarınıza verebileceği olası zararlardan da yine bu örtüyü kullanarak koruma sağlayabilirsiniz. Bu örtü ile kaplanmış bahçe mobilyalarınız aynı zamanda tozdan ve kirden de korunmuş olacağından, kullanmak istediğinizde yalnızca koruma örtüsünü kaldırmanız yeterli olacaktır.

Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü Ölçüleri

4 sandalye veya koltuk ile 1 masadan oluşan bahçe oturma gruplarınız için tasarlanmış bahçe mobilya koruma örtüsünün ölçüleri:

Boy: 200 cm
En: 145 cm
Yükseklik: 80 cm

Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü Özellikleri

Ürün paketinden mobilya koruma örtüsü ile birlikte çıkan ipi, örtünün uç kısımlarında bulunan deliklerden geçirerek sıkıştırabilirsiniz ve böylece mobilyanızın alt tarafından da kapanmasını sağlayarak korumayı artırabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan koruma örtüsünü, mobilyalarınızı birbirine yaklaştırdıktan sonra kimsenden yardım almadan kolayca üzerine geçirebilirsiniz.
Koruma örtüsü yarı şeffaf bir görünüme sahiptir. Bu sayede güneş ışığını kırarak, bahçe mobilyanızın güneşten etkilenmemesini sağlar. Mobilyanızın kumaş bölümlerinin özellikle koyu renkli bölümlerinin renginin solmasının önüne geçer.

Su geçirmezdir. Bu mobilyalarınızın korunması için oldukça önemli bir özellik olmanın yanında, temizlik kolaylığı da sağlar. Bahçe mobilya koruma örtünüzü dilerseniz yıkayabilir, dilerseniz nemli bir bezle kolaylıkla silebilirsiniz.

Geniş ebatları ve alttan sıkıştırılabilir olması nedeniyle farklı mobilyalarınız ya da farklı korumak istediğiniz eşyalarınız için de bu örtüyü kullanabilirsiniz.

Neden Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü Kullanılmalıdır?

Bahçe mobilyaları genel olarak ahşap, hasır, plastik ya da metal malzemelerden oluşur. Ahşap malzemeler su, nem ve güneş ışığına duyarlıdır; korunmadığı durumlarda esner, renkleri bozulur ve ürünün ömrü kısalır. Hasır malzemeler ise özellikle güneşten olumsuz etkilenir; yıpranabilir ve kopmalar meydana gelebilir. Metal malzemeli mobilyalarda ise en büyük tehlike ürünün su ile temas etmesi ve uzun vadede paslanmasıdır. Son olarak plastik malzemeli ürünler her ne kadar en dayanıklı mobilyalar gibi düşünülse de aşırı güneşe maruz kalan plastik mobilyalar parlaklığını yitirir ve yüzeyi pürüzlü bir hale gelebilir.

  • Koruma örtüsü kolay takılır ve çıkartılır. Kirlendiğinde hortum ile (tazyiksiz) su tutarak veya ıslak bez ile silerek temizleyebilirsiniz.
  • Koruma örtüsü yarı şeffaftır. (Buzlu naylon) Bu sayede güneş ışığını kırar ve mobilyalarınızın kumaş kısımlarının güneşe dayanıklılığını arttırır. Yarı şeffaf oluşu sayesinde kullanım esnasında içinin görünmesini sağlar. Kötü bir görüntü ortaya çıkmaz.
  • Ahşap mobilyaların çatlama ve çürümesini geciktirir. Metal kısımların yağmurda ıslanmasını engelleyerek paslanmasını zorlaştırır.

Garanti Süresi(Ay): 12

Göndermeye hazır 1-2 hafta içinde


Sadece giriş yapmış ve bu ürünü almış müşterilerimiz değerlendirmede bulunabilir.

Değerlendirmeler

Herhangi bir değerlendirme bulunmamaktadır.

Mağaza Bilgisi

İade Koşulları

İade işlemi başlatmak/gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Ürününüzün teslimatı tamamlandıktan sonra 14 gün içinde Sipariş detay ekranından“İade Et” butonuna tıklayarak iade işleminizi başlatabilirsiniz.
  • Açılan sayfada sizden istenen bilgileri iade talep formuna giriniz. Bu formu doldurduktan sonra Yuvanıkur yetkilileri sizinle iletişime geçip süreci sizinle birlikte yürüteceklerdir.
  • Müşteri destek ekibimiz sizinle iletişime geçerek iade kargo kodu paylaşır.İadeedeceğiniz ürünü 10 gün içinde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir.
  • Ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz.
  • Ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması ve tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması gerekmektedir.

Ücret iadesi:

  • İadeniz satıcıya ulaştıktan sonra 2 gün içinde incelenerek iade talebiniz onaylanır ve ücret iadeniz bankanıza aktarılır. Geri ödemenizin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişebilir.

Ana Menü